Jdi na obsah Jdi na menu
 


1+1=3

14. 6. 2007

Autor: Ray Cooney

Režie: Láry Kolář

OSOBY A OBSAZENÍ (24.6.2006/10.10.2006/20.3.2007/20.6.2007)

John Brawn: Jiří Ressler/Petr Štěpán/Jiří Ressler/Jiří Ressler

Mary Brawnová: Eva Hrbáčková/Helena Dvořáková/Pavla Ptáčková/Pavla Ptáčková

Barbara Brawnová: Johana Gazdíková/Johana Gazdíková/Jana Štvrtecká/Johana Gazdíková

Stanley Gardner: Jan Apolenář/Jan Apolenář/Viktor Skála/Jan Apolenář

Seržant Troughton: Karel Mišurec/Karel Mišurec/Karel Janský/Karel Mišurec

Seržant Porterhouse: Alan Novotný/Stano Slovák/Jakub Uličník/Alan Novotný

Bobby Franklyn a reportér: Robert Musialek/Tomáš Sagher/Tomáš Sagher/Tomáš Sagher

Tato skvělá situační komedie, která se odehrává v Londýně pojednává o rozverném taxikáři Johnovi Brawnovi, který žije se svojí ženou Mary ve Wimbledonu. Ale jak se později ukáže, tak žije i ve Streethamu s Barbarou, kterou neměl srdce odmítnout, a tak si ji také vzal. Jeho povolání taxikáře mu umožňuje mít nepravidelnou pracovní dobu a tímto  úspěšně maskuje tahle dvě manželství…To vše však až do dne, kdy se zaplete do incidentu skinheadů a starší paní, která si ho splete stěmi chuligány a zmlátí ho kabelkou. Celá věc je vyšetřována policií z obou okrsků, protože John v nemocnici uvedl svoji adresu u Barbary a na policii tu, kde žije s Mary. A tak se začíná vše bortit…

Aby toho nebylo málo, tak John do svých problémů zatáhne také kamaráda Stanleyho, který je donucen se před jedním policejním inspektorem vydávat za Johna, což přijde Mary dost divné, ale protože Stanleyho moc nemusí a myslí si o něm své, tak se vše zatím daří zamluvit…

Po neustálém útěku před policií a před oběma manželkami jsou John a Stanley přistiženy sami v bytě Barbary policistou z Wimbledonu, který se do tohoto bytu šel jen tak pro jistotu podívat. Zdá se, že je vše ztraceno, ale John to nevzdává a snaží se situaci ještě na poslední chvíli zachránit tvrzením, že jsou se Stanleym v homosexuálové. John samozřejmě od té doby, co poznal Stanleyho a Stanley je prý teplouš od přírody. Situace takto předloží seržant Mary, která okamžitě vyráží do Barbařina bytu a ztropí zde scénu.

V bytě se nachází snad každý. John se Stanleym, kteří se teď bojí, co Mary bude říkat jejich výmyslu, spokojený seržant Troughton, který si myslí, že všemu přišel na kloub, seržant Porterhouse, který je zde pouze poloúředně, Barbara, která si myslím, že jsou asi všichni na návštěvě, a nesmí samozřejmě chybět homosexuál a Barbařin nový soused Bobby, kterému nad mini šplouchá 10 kg latexu a má strach, že se s jeho Cyrílkem promáčí do koupelny. Po příchodu Mary se vše začne zamotávat ještě víc, protože John namluví Barbaře, že Mary je jeptiška. V okamžiku, jak Mary vtrhne do bytu a uvidí zde Johna, Stanleyho a jejich společnost se rozzuří a obviní je, že zde mají pěknou peleš.

John smířen s tím, že horší už to stejně být nemůže se rozhodne odhalit pravdu, že ve skutečnosti má dvě manželky. Celou situaci tedy vysvětlí seržantovi, který však mávne ruou se slovy: "Vy lháři prolhaná"

Foto by Ewča

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář